Uniwersytet Młodego Odkrywcy na Wydziale Górnictwa i Geologii

KOPALNIA WIEDZY - POKŁADY MOŻLIWOŚCI

POWR.03.01.00-00-u003/17

 

 

Wydział Górnictwa i Geologii we współpracy z Powiatem Rybnickim zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach, podczas których uczniowie mogą poczuć się jak prawdziwi studenci. Inicjatywa ta ma zachęcać uczniów do rozbudzenia ciekawości, kreatywności i chęci pogłębiania wiedzy.

Program Projektu opracowany został w sposób umożliwiający młodzieży w inny niż „szkolny” sposób spojrzeć na poszczególne dziedziny wiedzy, jak również doświadczyć interdyscyplinarności nauki.


 

Program Uniwersytet Młodego Odkrywcy jest realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Jest skierowany do uczelni publicznych i niepublicznych, które wspólnie z podmiotami działającymi na rzecz edukacji zrealizują cykl zajęć edukacyjnych i badawczych dla dzieci i młodzieży wieku od 6 do 16 lat. Będą się one odbywać na uczelniach i w instytucjach badawczych pod okiem naukowców.

 

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Kopalnia wiedzy - pokłady możliwości