Pierwsze miejsce Pedagogiki
w ogólnopolskim rankingu ELA!

 

Z dużą satysfakcją pragniemy poinformować, że w rankingu Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych ELA, spośród wszystkich uczelni w Polsce kształcących na kierunku PEDAGOGIKA Kolegium Pedagogiczne Politechniki Śląskiej (od 1.11.2016 Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych) zajęło PIERWSZE miejsce pod względem wysokości zarobków, jakie uzyskali nasi absolwenci na rynku pracy za rok 2015 wyprzedzając 73 inne ośrodki akademickie w kraju.
To najlepszy i najbardziej wymierny wskaźnik wysokiej oceny kompetencji naszych absolwentów przez zatrudniających ich pracodawców, a tym samym wysokiej oceny jakości kształcenia w Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych, kontynuującym ponad dwudziestoletnie tradycje kolegiów nauczycielskich, na bazie których powstało.

Ranking ELA 2015

Ranking ELA

 

Wysoką jedenastą lokatę w skali kraju (na 160 badanych ośrodków) uzyskał również drugi prowadzony w Kolegium kierunek FILOLOGIA.

To bardzo dobre prognozy na przyszłość dla wszystkich, którzy wiążą swoją zawodową i życiową przyszłość z naszą Jednostką!

Więcej informacji o badaniu można znaleźć zapoznając się z opisem na stronach Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych ELA.

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Ranking ELA 2015