Aby pobrać szczegółowe informacje o wykładowcach należy kliknąć na
poszczególne nazwiska

 

  Specjalność: Język angielski 

 mgr Maria Banaś

Maria.Banas@polsl.pl

 prof. dr hab. Ewa Borkowska

 Ewa.Borkowska@polsl.pl

 dr Małgorzata Borysławska

 Malgorzata.Boryslawska@polsl.pl

 dr hab. Rafał Borysławski

 Rafal.Boryslawski@polsl.pl

 dr Joanna Czogała-Kiełboń

 Joanna.Czogala-Kielbon@polsl.pl

 mgr Anna Czyszczoń

 Anna.Czyszczon@polsl.pl

 mgr Danuta Fischer

 Danuta.Fischer@polsl.pl

 mgr Agnieszka Frycz

 Agnieszka.Frycz@polsl.pl

 dr Alina Jackiewicz

 Alina.Jackiewicz@polsl.pl

 mgr Joanna Masoń-Budzyń

 Joanna.Mason-Budzyn@polsl.pl

 mgr Dominika Pieczka

 Dominika.Pieczka@polsl.pl

 mgr Jacek Pradela -
Kierownik Specjalności

 Jacek.Pradela@polsl.pl

 dr Arkadiusz Rojczyk

 Arkadiusz.Rojczyk@polsl.pl

dr David Schauffler

 

 mgr Magdalena Ślusarczyk

 Magdalena.Slusarczyk@polsl.pl

 mgr Grzegorz Wlaźlak

 Grzegorz.Wlazlak@polsl.pl

 dr Ewa Wójcik

 Ewa.Wojcik@polsl.pl

 mgr Anna Zarmutek

 Anna.Zarmutek@polsl.pl

 

 Specjalność: Język francuski

dr Aleksandra Chrupała

 

mgr Manon Cuppens

 

 dr Ewa Figas

Ewa.Figas@polsl.pl

 prof. dr hab. Krzysztof Jarosz

Krzysztof.Jarosz@polsl.pl

 mgr Renata Klimek-Kowalska

Renata.Klimek-Kowalska@polsl.pl

 mgr Elżbieta Kempny

Elzbieta.Kempny@polsl.pl

 mgr Iwona Stasikowska

Iwona.Stasikowska@polsl.pl

 mgr Anna Szkonter-Bochniak -
Kierownik Specjalności

Anna.Szkonter-Bochniak@polsl.pl

 

 Specjalność: Język hiszpański

 dr Carlos Alonso Hidalgo

 

 dr hab. Nina Podleszańska prof. nzw. w Politechnice Śląskiej

 

 dr Cecylia Tatoj

 

 

 Specjalność: Język niemiecki

 dr Marzena Będkowska-Obłąk -
Kierownik Specjalności

Marzena.Bedkowska-Oblak@polsl.pl

 dr Dariusz Makselon

Dariusz.Makselon@polsl.pl

 dr hab. Daniel Pietrek prof. nzw. w
Politechnice Śląskiej

Daniel.Pietrek@polsl.pl

 

 Specjalność: Język włoski

 dr Danuta Augustyn

Danuta.Augustyn@polsl.pl

 mgr Krzysztof Augustyn

Krzysztof.Augustyn@polsl.pl

 dr Eliza Borczyk

Eliza.Borczyk@polsl.pl

dr Aneta Chmiel

Aneta.Chmiel@polsl.pl

 mgr Teresa Dryndos

Teresa.Dryndos@polsl.pl

mgr Natalia Gamoń

 

 dr Justyna Krawczyk

Justyna.Krawczyk@polsl.pl

 prof. dr hab. Ewa Miczka

Ewa.Miczka@polsl.pl

 mgr Barbara Mucha

Barbara.Mucha@polsl.pl

mgr Agnieszka Rozmus

 

 dr Claudio Salmeri

Claudio.Salmeri@polsl.pl

 dr Magdalena Szymura

Magdalena.Szymura@polsl.pl

 mgr Alina Wojaczek -
Kierownik Specjalności

Alina.Gabriela.Wojaczek@polsl.pl

 

 Przedmioty ogólne

 mgr Anna Potyka

Anna.Potyka@polsl.pl

mgr inż. Agnieszka Saba

Agnieszka.Saba@polsl.pl

 dr Beata Wojewoda

Beata.Wojewoda@polsl.pl

 dr hab. Mariusz Wojewoda

Mariusz.Wojewoda@polsl.pl

dr Małgorzata Wójcik

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy dydaktyczni