Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Na Politechnice Śląskiej została uruchomiona rejestracja na szczepienia dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelni urodzonych w roku 1952 r. lub później. Z uwagi na czas przetwarzania danych w systemie, termin rejestracji upływa 3 marca 2021 r. o godzinie 15.00.
Rejestracja na kolejny etap szczepień przeciw COVID-19 została uruchomiona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki jako kontynuacja akcji rozpoczętej 15 lutego. Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach zgłoszenia nauczycieli akademickich będą rejestrowane w systemie POL-on.
Do przesyłania zgłoszeń na szczepienia przeciw COVID-19 są uprawnieni również nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia zatrudnione na Politechnice Śląskiej po 19 lutego 2021 r. na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
Zgłoszenia na Politechnice Śląskiej są przyjmowane do 3 marca 2021 r. do godz. 15:00. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem formularza otrzymanego drogą mailową.
Kontakt w sprawie szczepień na Politechnice Śląskiej:
nauczycieli akademickich: e-mail: COVIDszczepienia@polsl.pl tel.: 32 237 13 23 i 32 237 16 65
umów cywilnoprawnych (dydaktycznych): tel. 32 237 24 69
doktorantów - uczestników studiów doktoranckich: tel. 32 237 10 79
doktorantów - uczestników studiów w Szkole Doktorów: tel. 32 400 31 11
Ogólne zasady systemu szczepień dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach są dostępne pod linkiem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie
 

 
 
 szczepienie
 
   

 Szczepienia przeciw COVID-19

PILNE!!!
Zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich
Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach.
Do szczepienia są uprawnione osoby urodzone po 31 grudnia 1955 roku.
Nauczyciele akademiccy Politechniki Śląskiej objęci rejestracją zapisują się na szczepienia przez formularz, który został rozesłany drogą mailową. Zapisy potrwają do 18 lutego (tj. czwartek).
Lista pracowników biorących udział w szczepieniach będzie przekazana do systemu POL-on, a następnie do NFZ.
Kontakt w sprawie rejestracji:
nauczycieli akademickich:
e-mail: COVIDszczepienia@polsl.pl
tel.: 32 237 13 23 i 32 237 16 65
 
Uwaga! Termin zapisów został zmieniony. Chęć zaszczepienia się można zgłaszać jeszcze tylko 17 lutego 2021 r. do godz. 14.00.
 
 
 szczepienie
 
   
 
 

Nowe specjalności na studiach II stopnia

Z radością informujemy o nowej ofercie specjalności na studiach II stopnia na kierunku: Zarządzanie i inżynieria produkcji. Serdecznie zapraszamy! Opis specjalności wraz z sylwetką absolwentów.

 

 

 

 

Inżynieria Produkcji wyróżniona certyfikatem

"Studia z Przyszłością"

Inżynieria Produkcji, kierunek studiów naszej Katedry, uzyskał certyfikat "Studia z Przyszłością" potwierdzający wysoką jakość kształcenia i nowoczesność programu studiów. 9 kwietnia 2018 r. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk.

 

 

 

 Lean Manufacturing

Studia podyplomowe Lean Manufacturing (to także specjalność na Inżynierii Produkcji) prowadzone przez Katedrę Inżynierii Produkcji uzyskały certyfikat "Studia z przyszłością". Serdecznie gratulujemy!

Studia Lean Manufacturing zostały uznane za kierunek studiów, który wyróżnia się na rynku jako najbardziej innowacyjny i oryginalny pod względem treści nauczania, stosowanych metod dydaktycznych i metod ewaluacji efektów kształcenia.

 


   
 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Witamy