Program edukacyjny Erasmus+

"Erasmus+", który zastąpił dotychczasowy program "Uczenie się przez całe życie" i związane z nim: Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius i Grundtvig, ma przyczyniać się do rozwijania umiejętności uczestników, zwiększania ich szans na zatrudnienie oraz modernizacji systemów edukacji, szkoleń i wspierania młodzieży. Erasmus+ umożliwia zagraniczne wyjazdy w celach edukacyjnych takich jak: podjęcie studiów, praktyki, szkolenia dla uczniów, studentów a także kadry naukowej.
Wykaz uczelni uczestniczących w programie oraz informacje dotyczące udziału w Erasmus+ znajdują się na stronie Działu Współpracy z Zagranicą - Sekcji Wymiany Międzynarodowej

Na Wydziale Inżynierii Materiałowej koordynatorem programu Erasmus+ jest dr hab. inż. Janusz Richter, prof. nzw. w Pol. Śl.

Informacje i aktualności
Logo_Erasmus_205

Kwalifikacje na studia w ramach programu  ERASMUS+ dla studentów I i II stopnia odbędą się 17 marca 2020 r., w godz. 12.00-14.30, w pokoju 104. Wymagane jest zaświadczenie z dziekanatu o średniej ocen (powyżej 4), znajomość języka obcego na poziomie B2/poszerzona matura, dane kontaktowe (e-mail, telefon), proponowana uczelnia (najlepiej dwie) i wstępny program studiów (26-30 ECTS/semestr). 
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Erasmus