Oprogramowanie antywirusowe Symantec

Politechnika Śląska posiada licencje na oprogramowanie antywirusowe Symantec, z którego mogą korzystać użytkownicy kont pocztowych w domenie polsl.pl (nie student.polsl.pl). Program Symantec Endpoint Protection każdy użytkownik może zainstalować tylko na jednym komputerze (służbowym lub prywatnym – więcej informacji znajduje się tutaj). Dodatkowe licencje do innych komputerów używanych przez pracowników, obsługujących sprzęt badawczy lub laboratoria można zamawiać w Centrum Informatycznym Politechniki Śląskiej (po zagwarantowaniu przez kierownika jednostki środków na zakup).

W sprawie uzyskania dostępu do nośników instalacyjnych należy kontaktować się z administratorami: dr. inż. Adrianem Smagórem, tel. 32 603 4297, e-mail adrian.smagor@polsl.pl, lub dr inż. Joanną Lisok, tel. 32 603 4272, e-mail joanna.lisok@polsl.pl
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Oprogramowanie_Symantec