Oddział Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją

PTZP

Oddział PTZP w Katowicach został utworzony w roku 2000. Przewodniczącą jest dr inż. Sandra Grabowska.

Politechnika Śląska
Wydział Inżynierii Materiałowej
ul. Krasińskiego 8, p. 140
40-019 Katowice

tel. 32 603 43 41
e-mail: sandra.grabowska@polsl.pl

Informacje i aktualności
Logo_PTZP_205Katowicki oddział PTZP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Prace konkursowe powinny być obronione w roku 2018 na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, a w oddziale, które nie posiadają kierunku ZIP na kierunku Zarządzanie.
Termin zgłaszania upływa 15 października 2018 r. Prace należy zgłaszać do przewodniczącej katowickiego oddziału PTZP - dr inż. Sandry Grabowskiej (Wydział Inżynierii Materiałowej, Katowice, ul. Krasińskiego 8, s.140) e-mail: sandra.grabowska@polsl.pl
Szczegóły konkursu oraz niezbędne dokumenty zawarte są w regulaminie konkursu (pdf, 100 KB)
plakat_konkursowy
Logo_PTZP_205
Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Początkujących Naukowców z zakresu Innowacji i Nowych Technologii organizowanym przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją i Polskie Towarzystwo Zarządzania Innowacjami.
Konkurs obejmuje opublikowane prace naukowe z zakresu innowacji produktowych, procesowych i organizacyjnych oraz nowych technologii. Przez publikacje naukowe należy rozumieć artykuły naukowe, artykuły przeglądowe, studia przypadków oraz monografie.
Do pobrania: regulamin konkursu (pdf, 160 KB)
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
PTZP