SKN TECHNOMAT

SKN_Technomat_logoStudenckie Koło Naukowe TECHNOMAT jest organizacją twórczą o charakterze naukowo-badawczym, stanowiącą dobrowolne zrzeszenie studentów Wydziału Inżynierii Materiałowej zainteresowanych problematyką nowoczesnych technologii i materiałów. Koło zostało zarejestrowane w 2013 roku.

Celem SKN TECHNOMAT jest zdobywanie i poszerzanie wiedzy, kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii wytwarzania materiałów, ze szczególnym naciskiem na projektowanie narzędzi, urządzeń i procesów. Zadaniem koła jest aktywny udział studentów w realizacji procesu dydaktycznego poprzez poszerzanie zainteresowań naukowych, kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy teoretycznej zdobywanej w toku studiów, nabywanie umiejętności samodzielnego i zespołowego rozwiązywania problemów technicznych i naukowych.

Wszystkie osoby pełne pomysłów oraz chętne do pracy w ramach Studenckiego Koła Naukowego TECHNOMAT zapraszamy do kontaktu poprzez opiekuna koła, którym jest dr inż. Tomasz Maciąg, e-mail: tomasz.maciag@polsl.pl tel. 32 603 43 86, p. 340b.

Działalność SKN TECHNOMAT
Praktyki w hucie (OFZ, a.s., Istebné)
SKN_Technomat_1
SKN_Technomat_2
Piec łukowy
SKN_Technomat_3
Transport kadzi z żelazostopami
SKN_Technomat_4
„Produkcja” gadżetów wydziałowych
SKN_Technomat_5
SKN_Technomat_7
SKN_Technomat_8
SKN_Technomat_9
Akcja „Puszka na choinkę”
SKN_Technomat_10
SKN_Technomat_11
SKN_Technomat_12
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
SKN_TECHNOMAT