SKN WeldOne
SKN_WeldOne_logo
„Spawanie jest najważniejsze” tę maksymę usłyszeliśmy od Opiekuna SKN WeldOne profesora Janusza Adamca, na pierwszym oficjalnym spotkaniu - wykładzie z przedmiotu Procesy i Techniki Produkcyjne. Członkom koła naukowego szczególnie te słowa przypadły do gustu i postanowili „wdrożyć w życie” nowe postanowienia. Studenckie Koło Naukowe WeldOne zostało stworzone z myślą o sympatykach, którzy chcieliby poszerzać własne horyzonty i poznać high-tech tajników łączenia materiałów. Głównym założeniem koła naukowego jest pogłębianie wiedzy teoretycznej i praktycznej w temacie podstawowych technik łączenia materiałów oraz poznanie nowoczesnych technologii stosowanych w przemyśle. Członkowie koła WeldOne realizują powierzone projekty i zadania we współpracy z firmami specjalizującymi się w przemyśle spawalniczym.


Działalność SKN WeldOn obejmuje:
  • Realizację projektów
  • Naukę spawania pod okiem specjalistów
  • Warsztaty spawalnicze w firmach branżowych, np. Lincoln Electric
  • Aktywny udział w konferencjach i sympozjach
  • Przygotowywanie konferencji
  • Organizację wyjazdów do instytutów badawczych
Wszystkich chętnych studentów i miłośników spawania zapraszamy do współpracy. Kontakt w wiadomości prywatnej przez stronę na facebooku:  Spawalnicze Koło Naukowe WeldOne.

SKN_WeldOne_1

SKN_WeldOne_2

SKN_WeldOne_3
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Studenckie Koło Naukowe WeldOne