Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > 77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: 77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu

Tytuł

77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu 

Treść

5 sierpnia 2020 roku nastąpią zmiany w ruchu drogowym oraz transporcie publicznym ze względu na organizację 77. edycji Tour de Pologne. 

 

W związku z organizacją pierwszego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Katowicach 5 sierpnia o godz. 4.00 nastąpią zmiany w ruchu drogowym. Zmodyfikowany zostanie także rozkład jazdy komunikacji. Ulice, przez które poprowadzi wyścig, zostaną zamknięte o godz. 16.00 i ponownie stopniowo otwarte o godz. 19.00.

 

Szczegóły trasy oraz informacje o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji publicznej znajdują się w ulotce informacyjnej oraz na stronie www.katowice.eu. Ponadto zostanie uruchomiona specjalna infolinia dotycząca Tour de Pologne, czynna 4 i 5 sierpnia pod numerem 32 77 88 960. Na trasie wyścigu będą obecni przedstawiciele służb porządkowych, którzy odpowiedzą na pytania związane z przebiegiem imprezy sportowej.

 

Drugi etap Tour de Pologne będzie odbywał się na terenie Zabrza. Informacje o zmianach w organizacji ruchu pojazdów znajdują się na stronie www.zabrze.com.pl.

 

Podobne utrudnienia mogą wystąpić także w Gliwicach. Bieżące informacje o utrudnieniach drogowych oraz mapy etapów można znaleźć na na stronie Tour de Pologne.

 

Organizatorzy w trosce o bezpieczeństwo kibiców oraz sportowców zachęcają do oglądania transmisji 77. Tour de Pologne na żywo w telewizji lub Internecie. Podczas przebywania na terenie wyścigu należy zachować dystans i stosować się do zaleceń służb porządkowych.

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2020-07-24 14:44  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2020-07-24 14:44 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski