Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > UWAGA! Rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: UWAGA! Rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021

UWAGA! Rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021

Szanowni Studenci,
Uprzejmie informujemy, że dzień 1 października 2020 r. będzie dniem organizacyjnym dla wszystkich studentów studiów stacjonarnych studiujących na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Dzień ten będzie okazją do przedstawienia warunków studiowania w nadchodzącym semestrze roku akademickiego 2020/2021.

W tym dniu zostały zaplanowane dwa rodzaje spotkań: spotkania kontaktowe oraz spotkania online.

Spotkania kontaktowe w aulach Wydziału Organizacji i Zarządzania są zaplanowane dla studentów pierwszych semestrów studiów wg ściśle ustalonego harmonogramu zapobiegającemu powstawaniu zgromadzeń powyżej 50 osób w godzinach od 8.00 do 15.15.
Zaproszenie na spotkanie wraz z warunkami uczestnictwa uwzględniającymi zasady stosowania reżimu sanitarnego zostanie przesłane studentom drogą mailową.

Spotkania online z użyciem platformy zoom.us są zaplanowane dla studentów semestrów wyższych (począwszy od drugiego) z opiekunami poszczególnych kierunków studiów. Zaproszenie na spotkanie wraz z danymi do logowania zostanie przesłane studentom drogą mailową.

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach!

Kolegium Dziekańskie Wydziału Organizacji i Zarządzania

ROZ

Utworzony o 2020-09-29 09:12  przez Tomasz Owczarek
Data ostatniej modyfikacji: 2020-09-29 09:12 , autor ostatniej modyfikacji: Tomasz Owczarek