Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Dla studentów I semestru studiów –dodatkowy termin składania dokumentów

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Dla studentów I semestru studiów –dodatkowy termin składania dokumentów

Dla studentów I semestru studiów –dodatkowy termin składania dokumentów

WEZWANIE DO ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW

Dotyczy wszystkich studentów, wszystkich kierunków, którzy dotychczas nie złożyli dokumentów:

Wymagania dla studentów I roku w sprawie składania dokumentów

Studenci I roku składają dokumenty z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wymagane są własne środki ochrony osobistej (maseczka i rękawiczki) oraz własny długopis. Studenci zobowiązani są do stosowania się do poleceń pracowników Politechniki Śląskiej w kwestiach Bezpieczeństwa sanitarnego. W przypadku kolejki wymagane jest zachowanie odpowiedniego odstępu. Obowiązuje jedna kolejka do wszystkich stanowisk.

1. Studenci składają dokumenty w białej (czystej), wiązanej teczce, z naklejoną stroną 4 z kwestionariusza osobowego (wygenerowanego z systemu SOREK)

2. W teczce studenci zobowiązani są do złożenia:

·   wydrukowanego z systemu rekrutacji, podpisanego kwestionariusza osobowego,

·   kserokopii świadectwa maturalnego (w przypadku studentów studiów I stopnia),

·   kserokopii dyplomu ukończenia studiów i suplementu (w przypadku studentów II stopnia).

WAŻNA INFORMACJA:

- Studenci studiów I stopnia przynoszą do wglądu oryginał świadectwa maturalnego oraz dokument tożsamości.

- Studenci studiów II stopnia przynoszą do wglądu oryginał dyplomu ukończenia studiów I stopnia i suplement.

Dokumenty będą przyjmowane przy specjalnie przygotowanych stanowiskach na Wydziale Organizacji i Zarządzania Budynek A pokoje 124a, 125, 126 (ul. Roosevelta 26, 41-800 Zabrze). Studenci zobowiązani są do stosowania się do znaków informacyjnych w budynku.

Dzień przyjmowania dokumentów:

16 października 2020 – PIĄTEK – godziny 10.00–13.00

Studenci przy składaniu dokumentów otrzymują do podpisu:

·   oświadczenie o odpłatnościach,

·   ślubowanie,

·   legitymację studencką, jeśli dopełnili formalności.

ROZ

Utworzony o 2020-10-12 09:02  przez Anna Jenda
Data ostatniej modyfikacji: 2020-10-12 09:02 , autor ostatniej modyfikacji: Anna Jenda