Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Gratulacje dla Pana Profesora Jarosława Brodnego

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Gratulacje dla Pana Profesora Jarosława Brodnego

Gratulacje dla Pana Profesora Jarosława Brodnego

Z dumą informujemy, że JM Rektor przyznał stypendium za publikację wydaną we współpracy z autorem reprezentującym zagraniczny ośrodek naukowy w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie Nr 34/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 4 marca 2020r.) pracownikowi Wydziału Organizacji i Zarządzania.  Laureatem został Pan dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. PŚ.

Serdecznie gratulujemy!

ROZ

Utworzony o 2020-10-21 13:45  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2020-10-21 13:46 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski