Wydział Organizacji i Zarządzania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Zaproszenie dla wykładowców Szkoły Giełdowej na Konferencję on-line Inwestowanie to wyzwanie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji on-line, inaugurującej projekt „Inwestowanie to wyzwanie – upowszechnianie dorobku nauki w dziedzinie edukacji ekonomicznej”.

Konferencja odbędzie się 17 listopada 2020 r. w godzinach 10:30-13:45.

Konferencja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych rynkiem kapitałowym w Polsce, w tym do wykładowców akademickich, studentów, a także młodych przedsiębiorców, zarówno inwestujących bieżące środki, jak i poszukujących kapitału na rozwój.

W ramach konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień:

• Rynki kapitałowe i inwestorzy w czasach pandemii – dr Marek Dietl, Prezes Zarządu GPW
  • Metody inwestowania na rynkach inwestycyjnych - prof. Krzysztof Borowski, SGH
  • Dobre praktyki w inwestowaniu – Tomasz Prusek, Publicysta Ekonomiczny
  • Dobre praktyki a psychologia inwestowania - Grzegorz Zalewski, ekspert Domu Maklerskiego BOŚ
  • Nowe standardy w systemie zarządzania zgodnością - Monika Gorgoń, Dyrektor Działu Compliance, Ryzyka i AML, GPW
  • Perspektywa inwestora – Tomasz Filipiak, Wykładowca Szkoły Giełdowej

Planujemy też panel dyskusyjny ekspertów „Jak kształtować postawy oraz nawyki oszczędnościowe i inwestycyjne na polskim rynku kapitałowym?”, którego moderatorem będzie dr Wojciech Nagel, Przewodniczący RN Fundacji GPW, a uczestnikami dyskusji: Jarosław Dominiak - Prezes Zarządu SII, Krzysztof Pietraszkiewicz - Prezes Zarządu Związku Banków Polskich (tbc.), Maciej Trybuchowski - Prezes Zarządu KDPW (tbc.) oraz Robert Zapotoczny - Prezes PFR Portal.

Projekt „Inwestowanie to wyzwanie – upowszechnianie dorobku nauki w dziedzinie edukacji ekonomicznej”, to poza konferencją szereg innych działań, które dzięki środkom pozyskanym w ramach grantu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, pozwolą na popularyzację dorobku naukowego, wypracowanego w Szkole Giełdowej -  flagowym projekcie Fundacji GPW.

Zapraszamy do zapisów!

Link do rejestracji:

inwestowanie

ROZ

Utworzony o 2020-11-04 13:49  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-04 13:49 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski