Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Konkurs „Etyka w finansach”.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Konkurs „Etyka w finansach”.

Konkurs „Etyka w finansach”.

Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich ogłosiła VIII polską edycję konkursu „Etyka w finansach”.

W konkursie mogą wziąć udział pracownicy sektora finansowego, studenci, pracownicy naukowi oraz wszyscy zainteresowani zagadnieniem etyki w sektorze finansowym. Jego ideą jest zachęcenie młodych osób do refleksji nad kwestią etyki w finansach. Dziś - w czasach przyśpieszonego budowania kapitalizmu, kryzysów finansowych i wyzwań roku 2020 - refleksja nad tym, co sprzyja zachowaniom etycznym, a co je niweczy, jest niezwykle potrzebna.

Konkurs daje szansę podzielenia się pasją do wykonywanej pracy, efektami badań naukowych, obserwacjami, a także pomysłami na ulepszenie systemu. Jak co roku, zadaniem konkursowym jest napisanie eseju. Pula nagród w Konkursie wynosi 30 tys. zł.

Sponsorami Konkursu są: PKO Bank Polski S.A., Bank Pocztowy S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Santander Bank Polska S.A., Bank Ochrony Środowiska.

Więcej informacji: https://zbp.pl/dla-bankow/prawo-i-legislacja/konkurs.

Formularze zgłoszeniowe można przesyłać do 11 stycznia 2021 r. (formularz dostępny: https://rejestracjazbp.pl/konkurs/)

Termin nadsyłania esejów upływa 1 marca 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czerwcu 2021 r. oraz opublikowane na stronie internetowej Związku Banków Polskich.

Więcej informacji w załączonej broszurze informacyjnej.

ROZ

Etyka w finansach - Ulotka - www - 201002 EO OK HI_popr.pdf
Utworzony o 2020-11-05 14:46  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-05 14:46 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski