Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Lista TOP 2% najwyżej cytowanych naukowców na świecie!

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Lista TOP 2% najwyżej cytowanych naukowców na świecie!

Lista TOP 2% najwyżej cytowanych naukowców na świecie!

Na opracowanej przez Stanford University prestiżowej liście najwyżej cytowanych na świecie naukowców (science-wide author databases of standardized citation indicators) – TOP 2% znalazła się jedna osoba z Wydziału Organizacji i Zarządzania - dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. PŚ.
Zestawienie uwzględnia uszeregowane nazwiska 2% najlepszych naukowców, których publikacje są najczęściej cytowane przez innych autorów. Oceniana jest całość dorobku naukowego poszczególnych badaczy ze wszystkich dziedzin nauki wg indeksu bibliometrycznego uwzględniającego kryteria takie jak: indeks Hirscha, liczbę cytowań (z uwzględnieniem autocytowań), Impact Factor, miejsce i rolę na liście autorów (pierwsze, ostatnie miejsce).
Lista, na której znalazło się niemal 160 tys. naukowców z całego świata, obejmuje 22 główne dziedziny badań podzielone na 176 specjalności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ROZ

Utworzony o 2020-12-21 10:00  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-21 10:00 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski