Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

W imieniu firm Accenture, EY, IBM oraz ING Tech Poland, zapraszamy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Zakwalifikowani do udziału w Programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych przez specjalistów ww. firm. W 2021 program odbędzie się całkowicie online.

Koordynatorem programu z ramienia uczelni jest Biuro Karier Studenckich.
Rejestracja do programu: https://bit.ly/3ry8UWA

CRC

ROZ

Utworzony o 2021-02-10 18:08  przez Tomasz Owczarek