Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Profesor Aleksandra Kuzior z nagrodą „Zabrzańska Atena”  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Profesor Aleksandra Kuzior z nagrodą „Zabrzańska Atena”

Tytuł

Profesor Aleksandra Kuzior z nagrodą „Zabrzańska Atena”  

Treść

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że w dniu 25 lutego 2021 roku, po raz kolejny,  przyznano nagrodę „Zabrzańska Atena”. Jest to nagroda, która powstała z inicjatywy Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydent miasta Zabrze. Jest ona przyznawana od dziewięciu lat wybitnym osobowościom i instytucjom w dwóch dziedzinach:

  • „Medycyna i Nauka”,
  • „Gospodarka i Przedsiębiorczość”.

Wyróżnienie w kategorii "Medycyna i Nauka" za działalność naukową, dydaktyczną oraz zaangażowanie w sferę doskonalenia zawodowego, dzięki aktywności w Powiatowej Radzie Rynku Pracy w Zabrzu odebrała dr hab. Alekdandra Kuzior, prof. PŚ – Prodziekan ds. Współpracy i Rozwoju, Kierownik Katedry Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Wyróżnienie w pierwszej kategorii odebrali także prof. Monika Adamczyk-Sowa (kierownik Katedry i Klinki Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) - za organizację przedsięwzięć naukowych w dziedzinie medycyny oraz dr Jan Sarna (dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi) - za zaangażowanie w rozwój medycyny i promocję miasta. W kategorii "Gospodarka i Przedsiębiorczość" statuetki otrzymali: Jan Chojnacki (prezes zarządu SILTECH Sp. z o. o.) - to podziękowanie za udział w przedsięwzięciach ze sfery społecznej odpowiedzialności biznesu. Zakład Górniczy SILTECH to pierwsza w naszym kraju prywatna kopalnia węgla kamiennego oraz Ryszard Genge (właściciel firmy "MOTO TEST") - to wyraz uznania dla aktywizacji środowiska gospodarczego od ponad 30 lat i przyczyniania się do rozwoju kształcenia zawodowego.

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 
(Źródło fotografii: link)
 

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2021-02-26 12:48  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-26 14:42 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski