Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Na Politechnice Śląskiej została uruchomiona rejestracja na szczepienia dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na Uczelni urodzonych od 1 stycznia 1952 r., w tym także urodzonych po 31 grudnia 1955 r. Z uwagi na czas przetwarzania danych w systemie, termin rejestracji upływa 3 marca 2021 r. o godzinie 15.00.

Rejestracja na kolejny etap szczepień przeciw COVID-19 została uruchomiona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki jako kontynuacja akcji rozpoczętej 15 lutego. Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach zgłoszenia nauczycieli akademickich będą rejestrowane w systemie POL-on.

Do przesyłania zgłoszeń na szczepienia przeciw COVID-19 są uprawnieni również nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia zatrudnione na Politechnice Śląskiej po 19 lutego 2021 r. na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych.

Zgłoszenia na Politechnice Śląskiej są przyjmowane do 3 marca 2021 r. do godz. 15:00. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem formularza otrzymanego drogą mailową.

Kontakt w sprawie szczepień na Politechnice Śląskiej:

• nauczycieli akademickich:
COVIDszczepienia@polsl.pl
tel.: 32 237 13 23 i 32 237 16 65
• umów cywilnoprawnych (dydaktycznych):
tel. 32 237 24 69
• doktorantów – uczestników studiów doktoranckich:
tel. 32 237 10 79
• doktorantów – uczestników studiów w Szkole Doktorów:
tel. 32 400 31 11

Ogólne zasady systemu szczepień dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach są dostępne pod linkiem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Wszelkie nowe informacje w tym zakresie dotyczące Uczelni są publikowane na stronie internetowej Politechniki Śląskiej pod linkiem: https://www.polsl.pl