Wydział Organizacji i Zarządzania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Pakietna start-2

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Pakietna start-2

Pakietna start-2

Zachęcamy do zapoznania się z projektem "Pakiet na start-2", realizowanym przez Miasto Zabrze.

Celem projektu „Pakiet na start – 2 jest rozwój przedsiębiorczości wśród mieszkańców Zabrza w wieku powyżej 30 roku życia poprzez utworzenie 34 miejsc pracy w formie samozatrudniona.

Wsparcie dla uczestników projektu to m.in.:

· Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej – do wysokości 23 050,00 zł !

·Finansowe wsparcie pomostowe w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej w wysokości do 2 800,00 zł miesięcznie przez okres do 12 miesięcy !

Nabór wniosków będzie trwał do 15.03.2021 r. - decyduje kolejność zgłoszeń (max. 70 formularzy rekrutacyjnych).

Link do szczegółowych informacji:

Dodatkowe informacje znajdą Państwo również w załączonych dokumentach i broszurze.

ROZ

Pismo nabór dokumentów rekrutacyjnych.docx
umZabrze_PakietNaStart2_DL_net.pdf
Utworzony o 2021-03-02 14:39  przez Mateusz Naramski