Wydział Organizacji i Zarządzania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Zaprosznie na wykład Wojciecha Pantkowskiego - Cyfrowa transformacja usług finansowych

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników naukowych na wykład Wiceprezesa Krajowej Izby Rozliczeniowej – Wojciecha Pantkowskiego (Wiceprezes odpowiedzialny za Obszar Usług Internetowych i Sprzedaży) Cyfrowa transformacja usług finansowych.

Wykład rozpocznie się 25 marca 2021 r. o godz. 13:30.

Udział w wykładzie wymaga rejestracji:

Po zarejestrowaniu się, otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

Prelegent będzie się z Państwem komunikował poprzez audio i video, będzie również wykorzystywana prezentacja.

W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu.

Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, nie wszystkie przeglądarki, szczególnie nieaktualne- będą umożliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy przed wykładem sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line).

Każdy uczestnik otrzyma po wykładzie (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko) certyfikat uczestnictwa w wykładzie, który zostanie wysłany na adres @ wskazany podczas rejestracji.

Udział w wykładzie jest bezpłatny.

Wykład jest częścią Ogólnopolskiego Spotkania Koordynatorów i Wykładowców Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (rejestracja: www.alebank.pl/sknzb ).

Serdecznie zapraszamy!

ROZ

Utworzony o 2021-03-17 13:03  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-17 13:03 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski