30 listopada 2020
Spotkanie on-line z firmą Miebach Consulting

8 grudnia Biuro Karier Studenckich wraz z firmą Miebach Consulting z Gliwic- www.miebach.com organizuje spotkanie on- line.

Zapraszamy na sesje poranną na godzinę 10.00 do 11.00 lub popołudniową na godzinę 16.00 do 17.00

W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo okazję:

- spotkać się ze specjalistami pracującymi na co dzień w firmie projektowo-doradczej;

- poznać bliżej firmę oraz pracujące u nas osoby, jak i przyjrzeć się środowisku w jakim pracujemy;

- wysłuchać pracowników, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, dzielą się swoim doświadczeniem;

-     - poznać specyfikę pracy w branży doradztwa logistycznego.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres: start@polsl.pl podając: imię, nazwisko, wydział/kierunek, numer telefon oraz wskazanie w której sesji (porannej, popołudniowej) chcecie Państwo wziąć udział.

W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymacie Państwo link do spotkania.

Wiadomość utworzona: 30 listopada 2020 10:46, autor: Mateusz Naramski
Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2020 13:29, wykonana przez: Mateusz Naramski