15 marca 2021
KONGRES EDUKACJI FINANSOWEJ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KTÓRY BĘDZIE TRANSMITOWANY PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEGO SPOTKANIA KOORDYNATORÓW I WYKŁADOWCÓW PROGRAMU NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM ON-LINE

ZAPRASZAMY

W dniu 25 marca 2021 r. o godz. 9:00 rozpocznie się coroczne Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Programu NZB, w ramach którego transmitowany będzie Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości.

Kongres to najważniejsze miejsce międzyśrodowiskowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy w ramach działań edukacyjnych w zakresie finansów, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości.

Udział w Spotkaniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji na stronie www.aleBank.pl/SKNZB.

Zarejestrowani uczestnicy Spotkania otrzymają zaświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych, dydaktycznych oraz studentów do udziału w Spotkaniu.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to realizowany od 2009 r. na ponad 130 polskich uczelniach, jeden z największych programów edukacji ekonomicznej, skierowany do studentów i pracowników naukowych. Powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Formularz rejestracyjny znajduje się na www.aleBank.pl/SKNZB w zakładce Rejestracja.

Komunikat zawiera załącznikiAgenda SKNZB_210312.pdf

Wiadomość utworzona: 15 marca 2021 13:37, autor: Mateusz Naramski