22 marca 2021
Zmarł Antoni Falikowski

Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci Antoniego Falikowskiego, Członka Rady Społecznej Wydziału Organizacji i Zarządzania, Prezesa Zarządu Śląskiej Izby Pracodawców, V-ce Prezesa Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości w Warszawie, Członka Prezydium Forum Budownictwa Śląskiego, V-ce Prezesa Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

Żegnamy wspaniałego człowieka, o ogromnej wiedzy i wielkim sercu.

Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom Zmarłego wyrazy współczucia i żalu składają Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej wraz z Kolegium Dziekańskim, Przewodnicząca wraz z Radą Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Politechniki Śląskiej oraz cała społeczność Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Pogrzeb odbędzie się 24 marca 2021r. o godzinie 10.00 na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach

Wiadomość utworzona: 22 marca 2021 13:38, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania