8 października 2014
Erasmus+ studiuj i jedź za granicę
Erasmus+

Zapraszam wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+ na spotkanie informacyjne w dniu 15 października 2014 (środa), o godzinie 11:45 w sali B.015. Dzięki programowi Erasmus+ można wyjechać na studia za granicę w ramach studiów na macierzystej uczelni.

koordynator Wydziałowy programu ERASMUS+
dr inż. Sławomir OLKO

Wiadomość utworzona: 8 października 2014 22:11, autor: Sławomir Olko
Ostatnia modyfikacja: 8 października 2014 22:17, wykonana przez: Sławomir Olko

Błąd

Błąd składnika Web Part: Jedna z właściwości składnika Web Part ma niepoprawny format. Program Windows SharePoint Services nie może zmienić składnika Web Part na nieseryjny. Sprawdź format właściwości i próbuj ponownie.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania