Specjalność Zarządzanie w korporacjach

Od roku akademickiego 2018/19 na kierunku Zarządzanie oferowana jest specjalność Zarządzanie w korporacjach. Specjalność kierowana jest do osób zainteresowanych pracą na stanowiskach specjalistów i kierowników, którzy chcą poznać zasady funkcjonowania współczesnych organizacji wraz z zachodzącymi na nich procesami i zmianami. Celem specjalności jest wykształcenie specjalistów przygotowanych merytorycznie i praktycznie do pracy i zarządzania w dużym przedsiębiorstwie.

Stawiając na rozwój osobisty nauczysz się wykorzystywać nowoczesne metody wdrażania systemów zarządzania oraz niezbędne narzędzia i rozwiązania stosowane w korporacjach. Bazując na doświadczeniach najlepszych firm i  dzięki zróżnicowanym zajęciom (projekty, gry strategiczne, gry zespołowe, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach, zajęcia z praktykami itp.), poznasz specyficzne uwarunkowania zarządzania zasobami i procesami w korporacji.  

Wybierając tę specjalność zapoznasz się wymaganiami i praktykami działania korporacji. Zetkniesz się z aspektami strategicznymi, organizacyjnymi, zarządczymi, prawnymi, społecznymi oraz marketingowymi występującymi w środowisku korporacji.

 

Możliwości zatrudnienia

Korporacje funkcjonujące w Polsce - oddziały ponadnarodowych koncernów, duże przedsiębiorstwa i grupy kapitałowe.

 

Aktualizacja: 02.07.2018r (SO)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
zarzadzanie_w_korporacjach