roz2

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > roz2 > Aktualności ROZ-2 > Nabór na nowe dwusemestralne Studia Coachingu

Aktualności ROZ-2: Nabór na nowe dwusemestralne Studia Coachingu

Nabór na nowe dwusemestralne Studia Coachingu

Od 11 stycznia br. trwa nabór na nasze nowe dwusemestralne studia podyplomowe pod nazwą "Studia Coachingu". Zajęcia będą się odbywać w Zabrzu, średnio co drugi tydzień w soboty i niedziele. Zajęcia rozpoczniemy w marcu/kwietniu br. Koszt za semestr 2.000,00zł (całość 4.000,00zł). Rekrutacja przez System Obsługi Rekrutacji: SORek wg harmonogramu rekrutacji na studia podyplomowe w semestrze letnim, roku akademickim 2015/2016 na stronie: http://rekrutacja.polsl.pl zakładka: kandydat ZAPRASZAMY!!!

folder Coaching-pdf.pdf
Utworzony o 2016-01-23 15:16  przez Józef Ober
Data ostatniej modyfikacji: 2016-01-23 15:16 , autor ostatniej modyfikacji: Józef Ober