Szanowni Państwo,

W imieniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego działającego przy Politechnice Śląskiej mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki. Praktyczne podejście do programu HORYZONT 2020”, która odbędzie się 27 listopada 2014 r. w Gliwicach w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej.

Celem konferencji jest przedstawienie potencjalnym uczestnikom programu Horyzont 2020 form wsparcia dla naukowców oferowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i inne powołane do tego jednostki, a także pierwszych polskich doświadczeń z ewaluacji projektów w programie „Horyzont 2020”. Spotkanie będzie także okazją zapoznania się z zasadami kształtowania tematyki przez Komisję Europejską finansowanych badań.

Konferencja w Gliwicach jest jedną z cyklu organizowanych w całej Polsce przez MNiSW konferencji poświęconych programowi „Horyzont 2020”. Udział w konferencji pozwoli Państwu również na zadanie pytań przedstawicielom MNISW, recenzentom projektów a także polskim delegatom do komitetów programowych.

            W imieniu organizatorów bardzo liczę na Państwa aktywny udział.

Serdecznie zapraszamy do zapozania się z programem.

Z poważaniem,

Rektor Politechniki Śląskiej
prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik, prof. zw. w Pol. Śl.

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Horyzont 2020