Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na konferencję organizowaną wspólnie przez Politechnikę Śląską w Gliwicach oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie:
Nauka jest przedsiębiorcza – komercjalizacja badań za pomocą programów NCBR”.

Konferencja odbędzie się 24 września 2013 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.
Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o ofercie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, wspierającej innowacyjne technologie i ich transfer do gospodarki. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących zarządzania projektami finansowanymi z programów NCBR. Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu możliwości płynące ze współpracy nauki z przemysłem w obszarze B+R. Podczas wydarzenia zaproszeni goście będą mieli okazję zapoznać się z ekspozycją zaproszonych instytucji naukowych i innowacyjnych przedsiębiorstw w postaci sesji posterowej, prezentującej najciekawsze projekty ostatnich lat, jakie zrealizowano przy wsparciu finansowym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie warsztatów dla pracowników jednostek naukowych i przedsiębiorstw, pn. „Jak wspierać naukowców podczas przygotowania realizacji wniosków projektowych do NCBR”. Warsztaty będą prowadzone przez pracowników NCBR.
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Z wyrazami szacunku


Prof. dr hab. inż. Krzysztof Jan Kurzydłowski                Prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik
Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju         Rektor Politechniki Śląskiej

 

 

(wersja do druku)

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Zaproszenie na konferencję