Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

OGŁOSZENIA

Trwa nabór wniosków o wsparcie w nowej tematyce badawczej
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 33/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 4 marca 2020 roku w sprawie konkursu projakościowego na wsparcie w celu rozpoczęcia działalności naukowej w nowej tematyce badawczej... (więcej)

Dodatkowe środki na projekty PBL – III edycja
Już po raz trzeci członkowie Wspólnoty Akademickiej Politechniki Śląskiej mają możliwość wnioskowania o dodatkowe środki w ramach specjalnego konkursu. Zgłoszenie może obejmować przedsięwzięcia oparte na realizacji kształcenia bazującego na PBL... (więcej)

Ogłoszono wyniki II konkursu finansowania projektów SK
43 projekty realizowane przez studenckie koła naukowe na Politechnice Śląskiej otrzymają wsparcie pieniężne w II edycji konkursu finansowania w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”... (więcej)

Granty i stypendia w programach projakościowych na wsparcie rozwoju naukowego
Na podstawie złożonych wniosków oraz rekomendacji Komisji ds. Nagród i Programów Projakościowych JM Rektor przyznał granty i stypendia w programach projakościowych... (więcej)

Rozstrzygnięcie I konkursu finansowania projektów studenckich kół naukowych Politechniki Śląskiej
Zwycięzcy I konkursu finansowania projektów studenckich kół naukowych w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” zaprezentowali projekty i wzajemnie wymienili doświadczenia... A title="" href="https://www.polsl.pl/Lists/AktualnosciUczelniane/PokazWiadomosc.aspx?WebPartTitle=ListaWiadomosci&Page=21&WebPartTitle2=Wiadomosc&Filter1Field2=Identyfikator&Filter1Value2=3404" target=_blank>(więcej)

Dodatkowe środki na projekty PBL i studenckich kół naukowych – II edycja
Przypominamy o II edycji konkursu na dofinansowanie przedsięwzięć opartych na realizacji kształcenia bazującego na PBL (Project-Based Learning) oraz projektów przeprowadzanych przez studenckie koła naukowe... (więcej)

Granty i stypendia w programach projakościowych na wsparcie rozwoju naukowego w 2020 roku
JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk w ramach wsparcia rozwoju naukowego pracowników, doktorantów i studentów naszej Uczelni przyznał na podstawie dotychczas rozpatrzonych wniosków granty projakościowe oraz stypendia z własnego funduszu stypendialnego... (więcej)

Ogłoszenie wyników I konkursu finansowania projektów studenckich kół naukowych
Podczas I konkursu finansowania projektów studenckich kół naukowych w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” Komisja Konkursowa przyznała dofinansowanie 69 projektom... (więcej)

Ogłoszenie wyników I konkursu finansowania kształcenia zorientowanego projektowo – PBL
W ramach I konkursu finansowania kształcenia zorientowanego projektowo – PBL Komisja Konkursowa przyznała dofinansowanie 31 projektom... (więcej)

Dodatkowe środki na projekty PBL i studenckich kół naukowych – II edycja
Przypominamy o II edycji konkursu na dofinansowanie przedsięwzięć opartych na realizacji kształcenia bazującego na PBL (Project-Based Learning) oraz projektów przeprowadzanych przez studenckie koła naukowe... (więcej)

Panel ogólnouczelniany PBL
Ogólnouczelniany e-panel dyskusyjny, w ramach którego zaprezentowane zostały tematy zgłoszone do 5. edycji konkursu na „Indywidualne Programy Studiów realizowane w formie Project Based Learning”... (więcej)

Zaproszenie na otwarte spotkania JM Rektora ze wspólnotą akademicką
Uzyskanie statusu uczelni badawczej pociąga za sobą nie tylko przedsięwzięcia, które będą realizowane w skali całej Politechniki Śląskiej, ale przewiduje również zadania rozpisane na poszczególne jednostki badawcze. Problematyka ta zostanie poruszona... (więcej)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu