Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Microsoft Office 365 plan A1


Korzystanie przez pracowników i studentów Politechniki Śląskiej z usługi Microsoft Office 365


Nagranie ze szkolenia Microsoft Teams, Politechnika Śląska, 3.04.2020 r.Migracja poczty studenckiej do usługi Office 365

29 grudnia 2020r. o godzinie 15:00 rozpocznie się proces przenoszenia obsługi studenckich skrzynek pocztowych funkcjonujących w domenie student.polsl.pl (obsługiwanych dotychczas przez serwer o nazwie: poczta.student.polsl.pl), do usługi Office 365 Politechniki Śląskiej.

Na stronie internetowej pod adresem: https://www.polsl.pl/pomoc/poczta_student/ dostępna będzie informacja o aktualnym zaawansowaniu prowadzonych prac.


Migracja poczty pracowniczej do usługi Office 365

7 stycznia 2021r. rozpocznie się proces przenoszenia obsługi pracowniczych skrzynek pocztowych funkcjonujących w domenie polsl.pl (obsługiwanych dotychczas przez serwer o nazwie: poczta.polsl.pl), do usługi Office 365 Politechniki Śląskiej.

Na stronie internetowej pod adresem: https://www.polsl.pl/pomoc/poczta_pracownicza/ dostępna będzie informacja o aktualnym zaawansowaniu prowadzonych prac.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu