Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Papier firmowy wydziałowy i ogólny

Wprowadza się nowe wzory papieru firmowego wydziałów oraz pozostałych jednostek. Papier firmowy dla określonej jednostki można zamawiać w Wydawnictwie Politechniki Śląskiej lub drukować samodzielnie – zgodnie z poniższymi szablonami oraz zasadami zawartymi w księdze SIW PŚ.

W korespondencji wychodzącej na zewnątrz (poza Politechnikę Śląską) zaleca się używanie papieru przygotowanego na zamówienie danej jednostki przez Wydawnictwo Politechniki Śląskiej w technologii offsetowej.

W szablonach wykorzystano dane Wydziału Architektury. W celu dopasowania do potrzeb własnej jednostki należy usunąć dane Wydziału Architektury i wprowadzić właściwe dla określonej jednostki. W przypadku, gdy jednostka nie posiada własnego logo miejsce w dolnym, prawym rogu należy zostawić puste, z zachowaniem numerów stron i żółtej linii w wersji kolorowej lub zostawić puste, z zachowaniem numerów stron w wersji czarno-białej.

Wersja polska
Wersja kolorowa

Strona_1

Strona_1_2_3

Wersja czarno-biała

Strona_1

Strona_1_2_3

Wersja angielska
Wersja kolorowa

Strona_1

Strona_1_2_3

Wersja czarno-biała

Strona_1

Strona_1_2_3

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu